Ofertă acceptată Cumpărare directă

Terasamente si balastare drum agricol

Număr anunț
DA21702046
Autoritate contractantă
COMUNA DORNESTI (CUI 4441263)
Furnizor / câștigător
LOREDANA SRL (CUI RO2562706)
Cod CPV
45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.166,58 RON
Valoare atribuită
27.166,58 RON
Data publicării
09.11.2018 10:30
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.166,58 RON

din 27.166,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.