Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achizitie medicamente

Număr anunț
DA21697754
Autoritate contractantă
SC POLICLINICA DE DIAGNOSTIC RAPID SA BRASOV (CUI 4164790)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.020 RON
Valoare atribuită
35.002 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
08.11.2018 15:44
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.002 RON

din 35.020 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.