Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pensula

Număr anunț
DA21708297
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
39224210-3 · Pensule pentru zugravit interior (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,20 RON
Valoare finală
193,20 RON
Data publicării
09.11.2018 14:41
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.