Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Reparatii la instalatia de panouri solare de la Colegiul Tehnic nr. 2

Număr anunț
DA21693026
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.660 RON
Valoare atribuită
7.616,22 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
08.11.2018 12:26
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.616,22 RON

din 7.660 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 43,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.