Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLUG DE ZAPADA PT TRACTOR

Număr anunț
DA21688022
Autoritate contractantă
Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
Cod CPV
43313100-1 · Pluguri pentru zapada (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.378 RON
Valoare atribuită
15.609 RON
Data publicării
08.11.2018 09:25
Termen limită
16.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.609 RON

din 15.378 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.