Ofertă refuzată Cumpărare directă

Arginina sorbitol

Număr anunț
DA21700887
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,22 RON
Valoare finală
203,22 RON
Data publicării
09.11.2018 09:49
Data finalizării
12.11.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.