Ofertă refuzată Cumpărare directă

Inalbitor cu oxigen activ

Număr anunț
DA21395651
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
DANY'S PROFESSIONALE (CUI RO28432327)
Cod CPV
24315300-8 · Peroxid de hidrogen (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,21 RON
Valoare finală
225,21 RON
Data publicării
05.10.2018 08:59
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.