Ofertă acceptată Cumpărare directă

Constatare defectiune Xerox 4112

Număr anunț
DA21717617
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI RO12511050)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
233 RON
Valoare atribuită
233 RON
Data publicării
12.11.2018 12:44
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

233 RON

din 233 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.