Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatii laptop
- Număr anunț
- DA21716905
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI RO1887661)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365,55 RON
- Valoare atribuită
- 365,55 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 12:21
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
365,55 RON
din 365,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro