Ofertă refuzată Cumpărare directă

FURNIZARE LEGUME

Număr anunț
DA21669448
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Stefan cel Mare si Sfant (CUI 3346859)
Furnizor / câștigător
GREENLEG DISTRIBUTION SRL (CUI 34993278)
Cod CPV
03221410-3 · Varza alba (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.830 RON
Valoare finală
1.830 RON
Data publicării
06.11.2018 14:31
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.