Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Q-Office Intel I3-8100/4G RAM/HDD 500G/DVD-RW/LED 21.5
- Număr anunț
- DA21720235
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
- Furnizor / câștigător
- QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.857,14 RON
- Valoare atribuită
- 3.857,14 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 14:12
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.857,14 RON
din 3.857,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro