Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 13,3% sub estimat
Achizitionare diverse ambalaje pentru colectarea deseurilor medicale
- Număr anunț
- DA21719067
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 546 RON 13,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2018 13:35
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
546 RON
din 630 RON estimat
13,3%
Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.