Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ac anestezie spinala G 22 ( negru ) – bizou Quincke - SPINOCAN® G 22 x 1 1/2” 0,70 mm x 40 mm
- Număr anunț
- DA21718798
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 13:26
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro