Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale electrice pentru camin str. Cpt. Zaganescu, nr.14

Număr anunț
DA21717443
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,52 RON
Valoare atribuită
102,52 RON
Data publicării
12.11.2018 12:37
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,52 RON

din 102,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.