- Număr anunț
- DA21714643
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP UNIVERSUL COPIILOR (CUI 17971458)
- Furnizor / câștigător
- ROMSERG EXIM SRL (CUI RO14159295)
- Cod CPV
- 15131490-6 · Mancaruri din carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 856 RON
- Valoare atribuită
- 856 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 11:10
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 17:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
856 RON
din 856 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro