Ofertă acceptată Cumpărare directă

IAURT NUMA BUN 140 GR NAPOLACT

Număr anunț
DA21392157
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.8 (CUI 4666274)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15551300-8 · Iaurt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,40 RON
Valoare atribuită
547,40 RON
Data publicării
04.10.2018 14:44
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,40 RON

din 547,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.