Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polihidroxiclorura de aluminiu

Număr anunț
DA22195502
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Furnizor / câștigător
KEMCRISTAL SRL (CUI RO11390391)
Cod CPV
24312123-2 · Policlorura de aluminiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.671,50 RON
Valoare atribuită
2.671,50 RON
Data publicării
09.01.2019 15:43
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.671,50 RON

din 2.671,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.