Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA21391569
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES (CUI 4323446)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15512000-0 · Smantana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
749,92 RON
Valoare atribuită
749,92 RON
Data publicării
04.10.2018 14:22
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

749,92 RON

din 749,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.