Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROSOP BBC 0,70x1,30

Număr anunț
DA21713328
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
Furnizor / câștigător
FOTO SUBLIM IMPEX SRL (CUI RO7730592)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,60 RON
Valoare atribuită
302,60 RON
Data publicării
12.11.2018 10:29
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,60 RON

din 302,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.