Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gazduire, administrare, actualizare si intretinere portal web

Număr anunț
DA22194880
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
Furnizor / câștigător
DC TECH SOLUTIONS SRL (CUI RO22752241)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
09.01.2019 14:38
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.