Ofertă acceptată Cumpărare directă

CI stabilizator de tensiune 1,2V; 0,5A

Număr anunț
DA21712571
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
Cod CPV
31712114-2 · Circuite integrate electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,75 RON
Valoare atribuită
163,75 RON
Data publicării
12.11.2018 10:02
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,75 RON

din 163,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.