Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saltea pat spital cu husa impermeabila SOFT

Număr anunț
DA21711433
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.394 RON
Valoare atribuită
4.394 RON
Data publicării
12.11.2018 09:15
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.394 RON

din 4.394 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.