Ofertă acceptată Cumpărare directă

Procurat si montat bordura pentru alei secundare

Număr anunț
DA21706909
Autoritate contractantă
Serviciul Public Administrarea Cimitirului Municipal (CUI 15235102)
Furnizor / câștigător
TERRA BUILDING SRL (CUI RO14232426)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.100 RON
Valoare atribuită
17.100 RON
Data publicării
09.11.2018 13:29
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.100 RON

din 17.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.