Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv tampon pentru prelevare si testare ULTRA SNAP pentru luminometru SystemSure Plus

Număr anunț
DA22190588
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
AVESTA MEDICAMENTE & ECHIPAMENTE SRL (CUI 24318312)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.465 RON
Valoare atribuită
3.465 RON
Data publicării
09.01.2019 09:34
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.465 RON

din 3.465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.