Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de adunat si modelat gunoi in platforme,deszapezire,terasamente,incarcare diverse materiale
- Număr anunț
- DA21677943
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
- Furnizor / câștigător
- MIRASER SRL (CUI 16475642)
- Cod CPV
- 34144710-8 · Incarcatoare cu roti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare finală
- 2.500 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:22
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.