Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pan Food Turta dulce 09kg
- Număr anunț
- DA21710452
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
- Furnizor / câștigător
- SLIK IMPEX SRL (CUI RO5882306)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69,72 RON
- Valoare atribuită
- 69,72 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 08:20
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69,72 RON
din 69,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro