Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOTCH1, NOTCH2, NOTCH3, NOTCH4, Nestin, GFAP, VEGF Receptor 1, VEGF Receptor 2, EGFR, CD133

Număr anunț
DA21696689
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Domeniul Patologiei si Stiintelor Biomedicale Victor Babes (CUI 13828251)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
33651500-3 · Imunoseruri si imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.099,60 RON
Valoare atribuită
16.099,60 RON
Data publicării
08.11.2018 14:55
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.099,60 RON

din 16.099,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.