Ofertă acceptată Cumpărare directă

MUSCHI FILE PORC REF

Număr anunț
DA21711099
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP CU PROGRAM PRELUNGIT SI PROGRAM NORMAL "RAZA DE SOARE' MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29170402)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
392,16 RON
Valoare atribuită
392,16 RON
Data publicării
12.11.2018 09:00
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

392,16 RON

din 392,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.