Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AXIOMET AX-101B Multimetru digital; LCD 3,5 cifre (1999), iluminat; 2-3x/s
- Număr anunț
- DA22195059
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74,85 RON
- Valoare atribuită
- 74,85 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 14:57
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74,85 RON
din 74,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro