Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARNE

Număr anunț
DA21707326
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRENULETUL VESELIEI (CUI 17965669)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.662,95 RON
Valoare atribuită
1.662,95 RON
Data publicării
09.11.2018 13:47
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.662,95 RON

din 1.662,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.