Ofertă acceptată Cumpărare directă

BAKE ROLLS 7 DAYS CU SARE 80 GR.

Număr anunț
DA21399551
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836 RON
Valoare atribuită
836 RON
Data publicării
05.10.2018 11:41
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836 RON

din 836 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.