Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

PRODUSE CONGELATE

Număr anunț
DA21713872
Autoritate contractantă
Colegiul National Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca (CUI 4779036)
Furnizor / câștigător
AGRIROM SRL (CUI RO9140172)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.419,97 RON
Valoare atribuită
1.412,47 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
12.11.2018 10:46
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.412,47 RON

din 1.419,97 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 7,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.