Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate optica DVD-RW ASUS DRW-24D5MT, SATA, 24x, bulk
- Număr anunț
- DA21683436
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30233153-8 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri si DVD-uri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617,89 RON
- Valoare atribuită
- 617,89 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 14:27
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
617,89 RON
din 617,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro