Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
alimente
- Număr anunț
- DA21712881
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI (CUI 4298008)
- Furnizor / câștigător
- ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
- Cod CPV
- 15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 994,80 RON
- Valoare atribuită
- 988,20 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2018 10:13
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
988,20 RON
din 994,80 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 6,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.