Ofertă acceptată Cumpărare directă

Toner LaserJet HP 26A negru, 3100 pagini CF 226A

Număr anunț
DA22197376
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714 RON
Valoare atribuită
714 RON
Data publicării
10.01.2019 10:10
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714 RON

din 714 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.