Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE AUDIT SI CONSULTANTA PENTRU IMPLEMENTARE GDPR

Număr anunț
DA21884635
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU (CUI 4266294)
Furnizor / câștigător
GDPR READY S.R.L. (CUI 39255697)
Cod CPV
79410000-1 · Servicii de consultanta in afaceri si in gestionare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare finală
7.000 RON
Data publicării
28.11.2018 10:51
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.