Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine de casa 1kg

Număr anunț
DA21707129
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic Simion Barnutiu Carei (CUI 3896801)
Furnizor / câștigător
KORODI PROD SRL (CUI RO22415726)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,46 RON
Valoare atribuită
139,46 RON
Data publicării
09.11.2018 13:38
Termen limită
16.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,46 RON

din 139,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.