Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 36,0% sub estimat
CARTUS FILTRARE 0,5 MICRONI
- Număr anunț
- DA22195046
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.440 RON 36,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2019 14:57
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.440 RON
din 2.250 RON estimat
36,0%
Adjudecat la 64,0% din estimat · economie 810 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.