Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,6% sub estimat
Filtranios PS 1000 - Filtru final 0,2 microni
- Număr anunț
- DA22194936
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.220 RON
- Valoare atribuită
- 1.740 RON 21,6% sub estimat
- Data publicării
- 09.01.2019 14:45
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.740 RON
din 2.220 RON estimat
21,6%
Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 480 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.