Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INTRETINERE INSTALATII ELECTRICE COM. BIRCHIS
- Număr anunț
- DA22192964
- Autoritate contractantă
- Comuna Birchis (CUI 3519127)
- Furnizor / câștigător
- COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.000 RON
- Valoare atribuită
- 42.000 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 12:07
- Termen limită
- 15.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.01.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.000 RON
din 42.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro