Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei hidraulic H46 5l

Număr anunț
DA21717106
Autoritate contractantă
PARKING FOCSANI SA (CUI RO36849806)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI RO2846040)
Cod CPV
09211600-7 · Uleiuri pentru sisteme hidraulice si pentru alte utilizari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,89 RON
Valoare atribuită
26,89 RON
Data publicării
12.11.2018 12:27
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,89 RON

din 26,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.