Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
aparat de ventilatie mecanica
- Număr anunț
- SCN1014558
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.050,42 RON
- Valoare atribuită
- 124.000 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2018 09:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1005085
- Termen limită
- 19.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021662
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI aparat ventilatie.doc.p7s
- Contract.doc.p7s
- FisaDate_DF1021662.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRAGER MEDICAL ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
124.000 RON
din 126.050,42 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 2.050,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.