Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat rufe frontala LG FH4U2VFN3, 9kg, 1400RPM, A+++

Număr anunț
DA21399724
Autoritate contractantă
Cresa Nr. 1 Suceava (CUI 4244946)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,45 RON
Valoare atribuită
1.344,45 RON
Data publicării
05.10.2018 11:47
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,45 RON

din 1.344,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.