Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse curatenie

Număr anunț
DA22191787
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 4038946)
Furnizor / câștigător
DERSIDAN SRL (CUI RO3737440)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890,70 RON
Valoare atribuită
890,70 RON
Data publicării
09.01.2019 10:53
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890,70 RON

din 890,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.