Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,2% sub estimat

Concesionare de servicii de «DELEGARE A GESTIUNII SERVICIULUI DE SALUBRITATE AL COMUNEI MEREI, JUDETUL BUZAU»

Număr anunț
PC1001987
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Furnizor / câștigător
RER SUD S.A. (CUI 7449237)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.497.377,35 RON
Valoare atribuită
3.767.060,70 RON 16,2% sub estimat
Data publicării
27.04.2022 07:00
Anunț de atribuire
PCA1001549
Termen limită
30.05.2022 10:00
Documentație de atribuire
DF1145297

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RER SUD S.A. CUI RO 7449237

Valoare atribuită

3.767.060,70 RON

din 4.497.377,35 RON estimat 16,2%

Adjudecat la 83,8% din estimat · economie 730.316,65 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.