Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOP POLIPROPILENA CANALIZARE INT, D.50mm

Număr anunț
DA21393697
Autoritate contractantă
ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44167000-8 · Diverse accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,08 RON
Valoare atribuită
148,08 RON
Data publicării
04.10.2018 15:54
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 17:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,08 RON

din 148,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.