Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SABOTI ADRIA ALBI
- Număr anunț
- DA21704177
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI RO7424364)
- Cod CPV
- 18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 376,88 RON
- Valoare atribuită
- 376,88 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 11:47
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
376,88 RON
din 376,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro