Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE INTOCMIRE A DOCUMENTATIEI CADASTRALE SI INTABULARE 4 OBIECTIVE

Număr anunț
DA21686936
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
PANAINTE GHI TIMOTEI (CUI 19357366)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare finală
3.200 RON
Data publicării
08.11.2018 08:27
Data finalizării
12.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.