Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru retea apa si hidranti str. 1 Mai, mun. Moinesti

Număr anunț
DA21391351
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.384,28 RON
Valoare atribuită
14.384,28 RON
Data publicării
04.10.2018 14:14
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.384,28 RON

din 14.384,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.