Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie carton fildes satinat A4 -100 coli/top - 1 top
- Număr anunț
- DA21715075
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36 RON
- Valoare atribuită
- 36 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 11:24
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36 RON
din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro